İphone 7 Güncelleme Nasıl Yapılır

0
1517

İphone 7 Güncelleme Nasıl Yapılır

Artık geri sayım başladı ve herkesin merakla beklediği İphone 7 kısa süre sonra çıkacak ve piyasaya sürülecek.Bildiğiniz gibi çok fazla bir kullanıcı kitlesine sahip İphone 7 her yıl olduğu gibi büyük bir lansman ile kullanıcıları ile buluşacak.Tabi genel olarak yazılımsal özellikleriyle kullanılan bu cihazlarda ise İOS10 işletim sistemi tanıtılacak ve yüklü olarak İOS 10 işletim sistemi ile gelecek.Bizde sizler için İphone 7 İOS 10 nasıl yüklenir yada güncelleme işlemi nasıl yapılır onu göstereceğiz.

-İndir ve yükle dediğiniz zaman güncelleme işlemi başlayacaktır.Bu süre zarfında cihazınızı kapatmayınız ve şarjının yükske olmasına dikkat ediniz.
En önemli işlem ise güncelleme işlemine başlamadan mutlaka cihazınızın bir yedeğinizi alınız aksi halde yaşacağınız sorunlara karşı önlem almış olursunuz.

Diğer bir güncelleme işlemi ise İtunes programı ile bilgisayardan yapılan güncelleme işlemidir.İlk olarak resmi sitesi üzerinden İtunes programının güncel sürümünü indiriniz.

iphone_guncelleme_nasil_yapilir

Bilgisayarınıza iTunes’un en son sürümünü yükleyin.
-Aygıtınızı bilgisayarınıza bağlayın.
-iTunes’u açın ve aygıtınızı seçin.
-Özet’i tıklayın, ardından Güncellemeleri Denetle’yi tıklayın.
-İndir ve Güncelle’yi tıklayın.

Bu güncellemeleri her zaman itunes ile yapmanızda fayda var diyebiliriz.Wifi ile yapacağınız güncelleme sadece eksik ve yeni bölümleri doldurma gibi düşünebilirsiniz ve wifi bağlantısı ile indirme işleminde daha yavaş olacaktır ama İtunes ile yaparsanız daha hızlı ve iyi olacaktır.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments