Soccer Stars Güncelleme Nasıl Yapılır

0
1725

Soccer Stars Güncelleme Nasıl Yapılır

Android cihazlarda yüklemek istediğiniz uygulama yada oyunların uzantıları APK uzantılı dosyalardır ve zaman zaman güncellemek gerekmektedir.Bu dosyalar ile çıkan yeni güncellemeleri indirebilir ve güncelleme yapabilirsiniz.Güncelleme işlemi için ise farklı yöntemler kullanabilirsiniz.Akla ilk gelen güncelleme yöntemi ise Google Play üzerinden yapılan güncelleme işlemidir.Buradan güncelleme işlemi için size gelen güncelleme uyarılarını takip ederek ister Wifi üzerinden,istersenizde gsm operatörünüz üzerinden güncelleme yapabilirsiniz.

google_play_guncelleme

1-Apk dosyalarınızı Google Play üzerinden güncelleme
İlk olarak Google Play hesabınıza giriniz.Cihazınızda yüklü olan uygulamaları ve oyunlara bakarsanız Google Play üzerinden şu seçenekleri görebilirsiniz.
Aç-Yükle-Güncelle Eğer uygulama telefonunuzda yüklü ise ve yeni bir sürümü çıkmışsa Güncelle seçeneği aktif hale gelmiş olacaktır.Güncelleme yaptığınız zaman wifi üzerinden yada gsm operatörünüz üzerinden güncellemeye başlayacaktır..

2-Diğer bir yöntem ise APK dosyasını farklı bir kaynaktan indirerek güncelleme yapmaktır.Birçok apk indirme sitesi bulunmaktadır.Eğer siz buradan farklı bir sürümü yani üst bir sürümü indirirseniz kurduğunuz zaman güncel sürümü telefonunuza yada tabletinize yüklemiş olacaktır.

android-bilinmeyen-kaynaklar

Bu işlem için ise cihazınızın Ayarlar bölümünden Bilinmeyen Kaynaklar sekmesini açmanız gerekecektir.Ayarlar > Güvenlik ekranında Bilinmeyen Kaynaklar yolu üzerinden aktif hale getirebilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken durumların başında indirmiş olduğunuz APK dosyalarının güvenilir sitelerden indirilmiş olması gerekmektedir.Aksi halde virüslü yani zararlı dosyalara sahip APK uygulamaları cihazınıza zarar verebilir ve farklı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.


Otomatik güncellemeleri ayarlama
Mobil cihazınızdaki tüm uygulamalara ilişkin otomatik güncellemeleri ayarlamak için:

Google Play Store uygulamasını Play Store açın.
Menü Menü ardından Ayarlar’a dokunun..
Uygulamaları otomatik yükle’ye dokunun.
Bir seçenek belirtin:
Uygulamaları her zaman otomatik güncelle: Uygulamaları, kablosuz ağ veya mobil veri üzerinden her zaman günceller.
Uygulamaları yalnızca Kablosuz bağlantı üzerinden otomatik güncelle: Yalnızca kablosuz ağa bağlı olduğunuzda güncelleme yapar.

Uygulamaları manuel olarak güncelleme
Uygulamaları, mobil cihazınızdaki Google Play Store uygulamasını kullanarak tek tek veya toplu olarak güncellemek için:
Google Play Store uygulamasını Play Store açın.
Menü ardından Uygulamalarım ve oyunlarım’a dokunun.
Güncellemesi olan uygulamalarda “Güncelle” etiketi görünür.
Tüm uygulamaları güncellemek için Tümünü Güncelle’ye dokunun. Uygulamalar üzerinde ayrı ayrı işlem yapmak için güncellemek istediğiniz uygulamayı bulun ve Güncelle’ye dokunun.

iphone-whatsapp-guncelleme

“Ayarlar -> iTunes ve App Store” menüsündeki Otomatik İndirmeler başlığı altındaki “Güncellemeler” seçeneğini açıp kapatabilir ve güncellemeleri alabiliriz yada isterseniz App Store üzerinden güncellemesi gelen uygulamayı manuel olarak güncelleyebiliriz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments