PlayStation 4 4.0 Güncelleme Nasıl Yapılır

0
1248

Sony yeni bir güncelleme PlayStation 4 üzerinde devrimsel nitelikte özellikler ekledi ve yeni güncelleme ile karşınıza geliyor.Yeni güncelleme ile artık birçok oyununuzu kesmeden işinizi halledebileceksiniz.Shingen kod adıyla karşınıza gelen yeni güncelleme PlayStation 4 farklı bir boyut kazandı diyebiliriz.Farklı özellikler ile gelen PlayStation 4 beta güncellemesi ile karşımıza geliyor.PlayStation 4 için yapılan 4.0 güncellemesinde neler var görelim..

1-UI (Kullanıcı Arayüzü)
PlayStation 4 4.0 güncellemesi ile yeni bir arayüze kavuştu ve eski arayüz revize edildi.Anlık bildirimler ve sistem ikonları tamamen değişti ve güncellendi.

2-Quick Menu (Hızlı Menü)
PlayStation 4’de bulunan hızlı menü bildiğiniz gibi Dualshock 4’ün ortasında bulunan PS butonuyla ulaşabiliyoruz.Bu menü artık hızlı ve kullanışlı hale getiriliyor.
Bu menüyle artık açtığımızda oyunları ve uygulamaları arka plana almak zorunda değiliz.İstediğimiz kısayolları hızlı ve basit bir şekilde ekleyebileceğiniz.

3-Share Menu ( Paylaşım Menüsü )
Bu menüde hızlı bir menü olacak ve klip ve ekran görüntülerinizi sosyal medya hesaplarınızda hızlı bir şekilde paylaşabileceksiniz.

Twitter için konulan 10 saniyelik video sınırı şimdi 140 saniyeye çıkartıldı.

4-Folders and Library Organisation

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments