Turkcell T70 Güncelleme Nasıl Yapılır

9
6650

Turkcell T70 Güncelleme

Turkcell yeni cihazı olan T70 modelini çıkardı ve kullanıcıları ise Turkcell T70 Güncelleme hangi güncellemeyi alacaklarını merak etmeye başladı.
Android işletim sistemine sahip cihazlarda 3 farklı güncelleme bulunmaktadır.Bu güncellemeler OTA güncellemesi,program ile güncelleme yada hafıza kartı ile güncellemedir.Genel olarak büyük firmalar yani LG Samsung gibi firmalar bu güncellemeyi OTA güncellemesi yada program ile güncelleme yaparak kullanmanızı sağlamaktadır.Bu firmalar dışında kalan firmalar ise genel olarak kullandıkları sistem OTA güncellemesi yada Hafıza kartı üzerinden güncelleme ile işlem yapmaktadır.
Turkcell T70 Teknik Özellikleri
Turkcell T70 özellikleri ile yazının başında da belirttiğimiz gibi giriş segmente hitap ediyor. T70; 5.2 inç büyüklüğünde 720P çözünürlüğünde ekrana, 4 çekirdekli Snapdragon 210 işlemciye, 2 GB RAM’e, 16 GB dahili hafızaya, microSD desteğine, 8 Megapiksel arka ve 5 Megapiksel ön kameraya sahip.

-Ağırlık : 147.5 mm
-Bellek: 2 GB
-İşlemci: Qualcomm 8909 işlemci
-Ekran Boyutu: 5,2″
-Boyutlar: 73 x 7.8 x 133 mm
-Ekran Tipi: IPS Dokunmatik
-Ekran Çözünürlüğü: 1280 x 720 px
-İşlemci Hızı: 1.3 GHz
-Kamera Çözünürlüğü: 8 MP
-Ön Kamera: 5 MP
-Pil: 2540 mAh
-Desteklenen Hafıza Kartı: MicroSD
-Hafıza Artıma Kapasitesi: 32 GB
Turkcell firmasına ait olan Turkcell T70 cihazı ise OTA ve Hafıza kartı ile güncelleme işlemi ile güncellenebilmektedir.Bu konumuzda ise hangi güncelleme ile yapılacağını yada T60 güncelleme nasıl yapılır onu anlatacağız..

İlk olarak cihazımızdan Ayarlar >> Telefon Hakkında >> Yazılım Güncellemeleri bölümüne giriş yapınız.Tabi bu işlem için Wifi bağlantınız olması gerekmektedir.Daha sonra ise güncellemeyi kontrol edecektir.Güncelleme varsa ise işleme başlayacaktır.

turkcell_t60_guncelleme
Güncelleme işlem kısa süre sonra bitecektir.Yazılımınız Güncel ekranı geldiği zaman ise güncelleme bitmiştir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.
Diğer seçenek ise Hafıza kartı ile yapılan güncelleme işlemidir.
Ayarlar>>Telefon hakkında>>Yazılım güncellemeleri yörüngesi izlenip bu kez SD kart güncellemesi seçeneğine dokunulur.Sistem gerekli güncellemeyi hafıza kartı üzerinde aramaya başlar…

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Onur
Onur
3 yıl önce

cihaz parasına göre gayet iyi başarılı olabilir teşekkürler

Hakkı
Hakkı
3 yıl önce

Güncellemede sorun yaşayan oldu mu?

onurr35
onurr35
3 yıl önce

Güncelleme yapabilmek için Wifi bağlantısı şartmı

Deniz
3 yıl önce

Guncelleme var fakat hata veriyor imza filan yok diyor nw yapmaliyiz

İsmail
İsmail
3 yıl önce

Slm t70kullanıyorum telim servisten geldi ekran sorunu vardı anakart ve ekran degişti yalnız şimdide zıt pıt guncelleme gelio vebu aynı güncelleme yükluyo yeniden başlatılacak dio ama baslatmıyo bayiye sordum yazılım la alakalı servise gitcek dio bu daha buyuk sıkıntı cünkü telim 2 ay sonra geldi baska bi yolu varmı

Azat
Azat
11 ay önce

Abi benim T70 te yazılım yok nasıl yazıllım gelmesini sağlayabilirim