Huawei Y6p Güncelleme Nasıl Yapılır

0
341
  • Huawei Y6p Güncelleme – Y6p Yazılım Güncelleme
    – Güncellemeye başlamadan önce telefonunuz internete bağlı olmalıdır. Çevrimiçi güncellemeler belirli miktarda veri trafiği tüketir, bu nedenle telefonunuzu bir Wi-Fi ağına bağlamanız tavsiye edilir.
  • – Güncelleme boyunca telefonunuzda kalan pil gücü %30’dan daha fazla olmalıdır.
  • – Güncelleme biraz zaman alacaktır. Lütfen güncelleme sırasında güç düğmesine basmayın veya başka bir işlem yapmayın. Güncelleme tamamlandığında, telefonunuz otomatik olarak yeniden başlatılacaktır.
  • Yeni güncellemeleri kontrol etmek için Ayarlar > Güncelleme Kontrolü’ne dokunun. Yeni bir güncelleme bulunursa, telefonunuzu güncellemek için bu güncellemeye dokunarak indirin ve ardından ekrandaki talimatları izleyin.

2.HiSuite’i kullanarak telefonunuzu güncelleyin.

Ön Koşullar:

● En son Huawei HiSuite sürümü bilgisayarınızda yüklü olmalıdır. http://consumer.huawei.com/minisite/HiSuite_en/ adresinden indirebilirsiniz.

● Güncelleme boyunca telefonunuzda kalan pil gücü %30’dan daha fazla olmalıdır.

● İşlem sırasında USB kablosunu çıkarmayın, telefonunuzu kapatmayın ya da yeniden başlamayın veya microSD kartı çıkarmayın ya da takmayın.Prosedür:


(1) Telefonunuzu HiSuite’e bağlayın ve bilgisayarınızda Güncelle‘ye tıklayın.

(2) Yeni bir sürüm bulunduktan sonra telefonunuzu güncelleyin. Güncelleme tamamlandığında, telefonunuz otomatik olarak yeniden başlatılacaktır.

* Rakamlar sadece referans amaçlıdır ve cihazınızdan farklı olabilir.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments