Turkcell T70 Güncelleme Nasıl Yapılır

0
7742

Android işletim sistemine sahip cihazlarda 3 farklı güncelleme bulunmaktadır.Bu güncellemeler OTA güncellemesi,program ile güncelleme yada hafıza kartı ile güncellemedir.Genel olarak büyük firmalar yani LG Samsung gibi firmalar bu güncellemeyi OTA güncellemesi yada program ile güncelleme yaparak kullanmanızı sağlamaktadır.Bu firmalar dışında kalan firmalar ise genel olarak kullandıkları sistem OTA güncellemesi yada Hafıza kartı üzerinden güncelleme ile işlem yapmaktadır.

4.5G desteğine de sahip olan Turkcell T70, ZTE işbirliği dahilinde üretilen bir cihaz.
Ekran:5.2’’ HD / 720x1280px ekran çözünürlüğü
İşlemci:Qualcomm 1.3 GHz 4 çekirdekli işlemci
Bellek:2 GB RAM
Hafıza:16 GB dahili hafıza (32 GB artırılabilir hafıza desteği)
Kamera:8MP Arka / 5MP Ön Kamera 720p HD Video Kayıt Otomatik Netleme ve Flaş,Farklı Çekim Modları
İşletim sistemi:Android 6.0 Marshmallow

Turkcell firmasına ait olan Turkcell T70 cihazı ise OTA ve Hafıza kartı ile güncelleme işlemi ile güncellenebilmektedir.Bu konumuzda ise hangi güncelleme ile yapılacağını yada T60 güncelleme nasıl yapılır onu anlatacağız..


İlk olarak cihazımızdan Ayarlar >> Telefon Hakkında >> Yazılım Güncellemeleri bölümüne giriş yapınız.Tabi bu işlem için Wifi bağlantınız olması gerekmektedir.Daha sonra ise güncellemeyi kontrol edecektir.Güncelleme varsa ise işleme başlayacaktır.

turkcell_t60_guncelleme

Güncelleme işlem kısa süre sonra bitecektir.Yazılımınız Güncel ekranı geldiği zaman ise güncelleme bitmiştir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Diğer seçenek ise Hafıza kartı ile yapılan güncelleme işlemidir.
Ayarlar>>Telefon hakkında>>Yazılım güncellemeleri yörüngesi izlenip bu kez SD kart güncellemesi seçeneğine dokunulur.Sistem gerekli güncellemeyi hafıza kartı üzerinde aramaya başlar…

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments