Samsung Galaxy M10 Güncelleme Nasıl Yapılır

0
368
Samsung Galaxy M10 Güncelleme

Samsung Galaxy M10 Güncelleme Nasıl Yapılır
Samsung son zamanlarda farklı cihazlar ile karşımıza geldi. Eski olan J serisi cihazları rafa kaldırarak A ve M serisi cihazlar ile karşımıza geldi. Cihazlarda en belirgin özellike ise farklı bir kasa kullanması ve batarya gücünde büyük değişimler ile karşımıza geldi. Tabi bu değişim cihazın yazılım güncellemesi yada diğer ayarları gibi durumlarda geçerli değil.

Cihaz üzerinde yazılım güncellemesi yapmak istiyorsanız işlemler aynı yani ister ayarlar bölümünden bu güncellemeri yapabilirsiniz. İsterseniz de ODIN gibi programlar yardımıyla yeni yazılım yükleme şansınız olacaktır.

Galaxy M10 Güncelleme
Eğer OTA olarak güncelleme zamanınız geldiyse Wifi üzerinden güncelleme işlemini yapabilirsiniz.Bu işlem için ise
Ayarlar> (Daha fazlası) > Cihaz hakkında > Yazılım güncelleme> güncelleme

Samsung OTA Güncelleme Nasıl Yapılır
OTA üzerinden sürüm yükseltme gerçekleştirmeden önce-Yüksek GSM operatörü veri ücreti ödememek için uygun bir Wi-Fi ağı kullanmak önerilmektedir.-Pili (%50’den fazla kapasite ile) şarj ettiğinizden ve yeterli cihaz belleğine sahip olduğunuzdan emin olun. (en az 1GB)-Sürüm yükseltme sırasında pili çıkarmayın.-Root edilmiş cihaz kullanmayın.- En önemli işlemlerden biriside güncelleme yapmadan önce mutlaka cihaz üzerinde yeterli alana sahipmisiniz diye kontrol etmek olmalıdır yani güncelleme için yeterli alan yoksa cihaz kilitlenebilir ve sorunlar yaşabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir