Google Pixel 3 Güncelleme Nasıl Yapılır

0
881

Google Pixel 3 Özellikleri
Qualcomm’un en güçlü mobil işlemcisi Snapdragon 845’in kullanıldığı modelde Adreno 630 GPU mevcut. 4 GB RAM‘e yer verilen Pixel 3 64/128 GB dahili depolamaya sahip. 5,5 inç büyüklüğündeki OLED ekran ise Gorilla Glass 5 ile korunuyor. 1080×2160 piksel çözünürlüğündeki ekranın kasaya oranı ise yüzde 76 seviyesinde. Kamera tarafında ise Google, üç hatta dört arka kameralı rakiplerine tek kamera ile meydan okuyor. 12.2 Megapiksel çözünürlüğündeki tek kamera ile son derece iddialı olan Google, ön tarafta ise 8 Megapiksellik çift kamera kurulumuna yer vermiş. Bu 97 derece geniş açılı çift kamera kurulumu sayesinde grup selfielerinizi rahatlıkla çekebileceksiniz.

Android sürümü güncellemeleri
Pixel telefonlar, Android’in en son sürümünü doğrudan Google’dan alır.

Cihazınızı Google Store’dan aldıysanız güncellemeler genellikle cihazınıza 2 hafta içinde ulaşır. Cihazınızı mobil operatörünüzden veya başka bir yerden aldıysanız güncellemelerin size ulaşması daha uzun sürebilir.


Pixel cihazlar, Google Store’da kullanıma sunulmalarından sonra en az 2 yıl süreyle Android sürüm güncellemelerini alır. 2 yıldan sonra, ek güncellemeleri garanti edemeyiz.

google_pixel_guncelleme

Güvenlik yamaları
-Cihazınızın bir güvenlik yamasını en son ne zaman aldığını görmek için:
-Cihazınızın Ayarlar uygulamasını Ayarlar açın.
-Görünümü en alta kaydırın ve Telefon hakkında veya Tablet hakkında’ya dokunun.
“Android güvenlik yaması düzeyi”nin altında cihazınızın en son güvenlik yamasının tarihine bakın.
-Pixel cihazlar ilk kez kullanıma sunulmalarından itibaren en az 3 yıl veya Google Store’da cihazın son olarak satılmasından itibaren en az 18 ay (hangisi daha uzunsa) güvenlik yamalarını alır.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments