General Mobile GM 8 Güncelleme Nasıl Yapılır

0
500

General Mobile GM 8 Güncelleme
General Mobile firmasının yeni modellerinden biri olan GM 8 Android One programına dahil olduğu çıktığı yılda itibaren android one programında dahil olan tüm güncellemeleri yükleyebileceksiniz. Android 7.0 ile gelen güncelleme GM 8 modeli için Android 8.0 güncellemeside yayınlanacak..

– 5.7 inçlik IPS LCD ve 18:9 boyutlarında yeni nesil ekran teknolojisine sahip olan General Mobile GM8, çerçevesiz ve zarif tasarımı ile birlikte hafifliği ile de kullanımda konfor sağlıyor. 720 × 1440 çözünürlüğü ile olağanüstü bir görüntü kalitesi veriyor. Ekranı çizilmelere ve kırılmalara karşı koruyan Corning Gorilla Glass ile koruyor. Dokunmatik ekranı renkleri oldukça canlı gösteriyor. In Cell Touch ekran teknolojisi sahip ekranda görüntüler ekranın hemen önünde görüldüğü için daha gerçekçi bir görünüm sunuyor.

– En sade ve kolay kullanıma sahip Android işletim sistemi ve 1.4 GHz işlemci hızı sayesinde uygulamalar daha kolay ve hızlı bir şekilde kullanılıyor.

– 32 GB arttırılabilir hafızaya sahip olan telefonda müzik, ses, fotoğraf ve video gibi dosyalar arşivlemek için 128 GB’a kadar arttırılabiliyor.

– GM8 fiyat aralığını belirleyen en önemli unsurlardan birisi de video ve kamera özellikleridir. 13 MP LED flaşlı ön kameraya sahip olan telefonun aynı değerde ve yavaş çekim özellikli arka kamerası ile GM8, fotoğraf severlerin ihtiyacını fazlasıyla karşılıyor. Ön kamerasındaki HDR, panorama selfie, portre modu, yüz algılama fonksiyonları ile benzersiz deneyimler yaşatıyor.
General Mobile GM 8 Güncelleme – GM 8 Güncelleme
OTA üzerinden sürüm yükseltme gerçekleştirmeden önce
– Yüksek GSM operatörü veri ücreti ödememek için uygun bir Wi-Fi ağı kullanmak önerilmektedir.
– Pili (%50’den fazla kapasite ile) şarj ettiğinizden ve yeterli cihaz belleğine sahip olduğunuzdan emin olun.
– Sürüm yükseltme sırasında pili çıkarmayın.
– Root edilmiş cihaz kullanmayın.
– En önemli işlemlerden biriside güncelleme yapmadan önce mutlaka cihaz üzerinde yeterli alana sahipmisiniz diye kontrol etmek olmalıdır yani güncelleme için yeterli alan yoksa cihaz kilitlenebilir ve sorunlar yaşabilirsiniz.

– Ayarlar
– Telefon Hakkında
– Sistem Güncelleme
Eğer sürüm bulunduğunuz bölgede güncellenebilir haldeyse size bir bildirim gönderilecek.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir