Samsung Galaxy A7 2018 Güncelleme Nasıl Yapılır

0
528

Samsung Galaxy A7 2018 Güncelleme
Son android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda yeni yazılımlar ve android 7 ve android 8 işletim sistemleri versiyonları ile karşımıza geliyor. Özellikle son android işletim sistemi versiyonlarından çok iyi bit kitle elde eden samsung yeni modelleri üzerinde ise Android 7 ve yükseltilebilir olan android 8 işletim sistemi ile karşımıza geliyor.

Samsung Galaxy A7 2018 Özellikleri
Samsung Galaxy A7 2018, arka tarafta 3 kamera sürpriziyle teknoloji severlerin karşısına çıkıyor. İşte Samsung Galaxy A7 2018 özellikleri!

Samsung’un orta üst segmentte uzun zamandır sevilen modeli Galaxy A7, 2018 yılında merakla beklenen ama bir türlü çıkamayan ve en sonunda çıkmayacağı düşünülen bir modele dönüşmüştü. Galaxy A8 ve A6 modellerinden sonra Samsung, iddialı özelliklerle donattığı Galaxy A7 2018 modelini tanıttı.

Samsung’un resmen tanıttığı Galaxy A7 2018, Ekim ayından itibaren Türkiye’de satışta olacak. Türkiye’de satılacak sürüm ise 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafızaya sahip olacak.

Eğer OTA olarak güncelleme zamanınız geldiyse Wifi üzerinden güncelleme işlemini yapabilirsiniz.Bu işlem için ise
Ayarlar> (Daha fazlası) > Cihaz hakkında > Yazılım güncelleme> güncelleme

OTA üzerinden sürüm yükseltme gerçekleştirmeden önce
-Yüksek GSM operatörü veri ücreti ödememek için uygun bir Wi-Fi ağı kullanmak önerilmektedir.
-Pili (%50’den fazla kapasite ile) şarj ettiğinizden ve yeterli cihaz belleğine sahip olduğunuzdan emin olun. (en az 1GB)
-Sürüm yükseltme sırasında pili çıkarmayın.
-Root edilmiş cihaz kullanmayın.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir