Lenovo K6 Power Güncelleme Nasıl Yapılır

0
1540

Lenovo K6 Power Teknik Özellikleri
– Ekran: 1920X1080 piksel çözünürlüklü 5 inç IPS ekran
– İşletim sistemi: Android 6.0
– İşlemci: 8 çekirdekli 1.5 GHz hızında CorteA53 Qualcomm MSM8937 Snapdragon 430 işlemci
– Grafik işlemcisi: Adreno 505
– Dahili depolama alanı: 16 GB, 32 GB, artırılabilir hafıza
– RAM: 2 GB, 3 GB
– Kamera: 13 MP arka kamera, 8 MP ön kamera
– Video kayıt: 1080p@30fps
– Batarya: Çıkarılamaz 4000 mAh
– Renk: Gümüş, altın, gri

Güncelleme öncesi yapmanız gereken işlemler
– Güncelleme öncesi mutlaka cihazınızın bir yedeğini almalısınız. Güncelleme sırasında oluşabilecek bir hata sonrası daha büyük problemler yaşamamak için mutlaka yedek almalısınız
– Diğer bir durum ise güncelleme öncesi cihazın şarj durumu. Mutlaka cihazın şarj durumunun en az yüzde 50 olarak olmalıdır.. Şarj durumu bitme durumunda güncelleme sorunları yaşayabilirsiniz.
– Güncelleme sırasında bir sorun yaşayabilirsiniz. Bir tavsiye olarak Gmail hesabınızdan çıkış yaparak güncelleme işlemine başlayabilirsiniz. Bu işlem için Ayarlar — Hesaplar — Google hesabınızı kapatabilirsiniz..
– Akıllı telefonunuzdan güncelleme öncesi depolama alanı açmalısınız. Eğer depolama alanı yeterli değilse güncelleme sırasında çok az yer kalabilir ve cihaz kilitlenebilir ve format atmak zorunda kalabilirsiniz. Buda cihaz içerisinde bulunan bilgilerinizin silinmesi demektir.
– Güncelleme işlemini mutlaka Wifi bağlantınız üzerinden devam ettiriniz. Eğer kendi internet bağlantınız üzerinden işleme devam ederseniz kota sorunu yaşabilirsiniz ve bu size pahalıya patlayabilir.


Lenovo-K5-guncelleme-android

Lenovo K6 Power Güncelleme

Lenovo Vibe K5 güncelleme yapmak için telefonunuzun Ayarlar bölümünü kullanabilirsiniz.Telefon hakkında bölümü daha sonra ise sistem güncellemesi bölümüne giriş yaparak wifi üzerinden güncellemesi yapabilirsiniz. Genel olarak güncelleme işlemini Wifi bağlantısı üzerinden yapmaya çalışınız. Bunun sebebi ise güncelleme boyutu çok yüksek olabilir ve internet kotanızın bitmesine sebep olabilir.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments