Vodafone Smart E8 Güncelleme Nasıl Yapılır

0
472

Operatör cihazlarına arasında yeni model daha eklendi ve Vodafone firması Vodafone Smart E8 modelini kullanıcıları ile buluşturdu. Cihaz ilk kullanıcı için üretilmiş bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor. Ekran boyutu Vodafone Smart E8 5.0 İnç 480×854 Pixel ekran kullanıyor.
Yonga seti olarak ise Qualcomm Snapdragon 210 MSM8909 chipset ve 1.1 Ghz hızında Quad-Core 1.1 GHZ ARM Cortex-A7 işlemciye sahip. 1GB ram ve 8GB depolama alanına sahip olan cihazda depolama alanı bir hayli yetersiz diyebiliriz.
Cihazda 5MP arka kamera ve 2MP ön kamera bulunuyor. Batarya olarak ise özellikleri bakımından 2200 mAh bir bataryaya sahip.

vodafone_smart_6_guncelleme
Not: Güncellemeleri Ayarlar -> Telefon Hakkında -> Yazılım Güncellemeleri -> ÇEVRİMİÇİ GÜNCELLEME bölümünden denetleyebilir ve güncellemeyi indirerek telefonunuza kurabilirsiniz.
Bu işleme başlamadan önce ilk olarak yapmanız gereken işlem yedekleme yapmanız olacaktır.Eğer güncelleme durumunda bir sıkıntı olursa cihaz içerisinde bulunan bilgileriniz kaybolabilir ve geri dönüşü olmayacaktır.
Diğer bir durum ise güncelleme işlemine başlamadan önce ise cihazın şarjının en az yüzde 50 olmasına dikkat ediniz ve gerekirse işlemi şarjda takılıyken yapınız.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir