Adobe Reader Güncelleme Nasıl Yapılır

1
1872

Adobe Acrobat Reader, PDF’leri güvenle görüntülemek, ek açıklama eklemek ve imzalamak için önde gelen ücretsiz ve güvenilir bir uygulamadır.
PDF’LERİ GÖRÜNTÜLEYİN
• PDF belgelerini e-posta, web veya “Paylaş” özelliğini destekleyen herhangi bir uygulama üzerinden hızlıca açın.
• Arama, kaydırma, yakınlaştırma ve uzaklaştırma seçeneklerini kullanın.
• Tek Sayfa, Sürekli Kaydırma veya Okuma modlarından birini seçin.
PDF’LERE AÇIKLAMA GİRİN VE PDF’LERİ GÖRÜNTÜLEYİN
• Yapışkan notları ve çizim araçlarını kullanarak PDF’ler üzerine açıklamalar ekleyin.
• Açıklama araçlarıyla metni vurgulayın ve işaretleyin.
• Yorumlar listesindeki ek açıklamaları görüntüleyin ve ek açıklamalarla çalışın.
BELGELERİ VE BEYAZ TAHTALARI TARAYIN
• Cihazınızın kamerasını kullanarak herhangi bir şeyin (belge, beyaz tahta, form, resim, fatura veya not) fotoğrafını çekip fotoğrafı PDF olarak kaydedin.
• Birden fazla belge sayfasını tek bir PDF’ye tarayın ve istediğiniz şekilde yeniden düzenleyin.
• Taranmış PDF’leri kolayca kaydedin ve paylaşın.
• Kamera görüntülerinizi geliştirilmiş sınır algılama, perspektif düzeltmesi ve metin keskinliği ile iyileştirin.
• Android 4.4 KitKat+ gereklidir.

Adobe Reader Güncelleme – Adobe Reader Güncelleme İndir

Android cihazlarda yüklemek istediğiniz uygulama yada oyunların uzantıları APK uzantılı dosyalardır ve zaman zaman güncellemek gerekmektedir.Bu dosyalar ile çıkan yeni güncellemeleri indirebilir ve güncelleme yapabilirsiniz.Güncelleme işlemi için ise farklı yöntemler kullanabilirsiniz.Akla ilk gelen güncelleme yöntemi ise Google Play üzerinden yapılan güncelleme işlemidir.Buradan güncelleme işlemi için size gelen güncelleme uyarılarını takip ederek ister Wifi üzerinden,istersenizde gsm operatörünüz üzerinden güncelleme yapabilirsiniz.

google_play_guncelleme

1-Apk dosyalarınızı Google Play üzerinden güncelleme
İlk olarak Google Play hesabınıza giriniz.Cihazınızda yüklü olan uygulamaları ve oyunlara bakarsanız Google Play üzerinden şu seçenekleri görebilirsiniz.
Aç-Yükle-Güncelle Eğer uygulama telefonunuzda yüklü ise ve yeni bir sürümü çıkmışsa Güncelle seçeneği aktif hale gelmiş olacaktır.Güncelleme yaptığınız zaman wifi üzerinden yada gsm operatörünüz üzerinden güncellemeye başlayacaktır..

2-Diğer bir yöntem ise APK dosyasını farklı bir kaynaktan indirerek güncelleme yapmaktır.Birçok apk indirme sitesi bulunmaktadır.Eğer siz buradan farklı bir sürümü yani üst bir sürümü indirirseniz kurduğunuz zaman güncel sürümü telefonunuza yada tabletinize yüklemiş olacaktır.


android-bilinmeyen-kaynaklar

Bu işlem için ise cihazınızın Ayarlar bölümünden Bilinmeyen Kaynaklar sekmesini açmanız gerekecektir.Ayarlar > Güvenlik ekranında Bilinmeyen Kaynaklar yolu üzerinden aktif hale getirebilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken durumların başında indirmiş olduğunuz APK dosyalarının güvenilir sitelerden indirilmiş olması gerekmektedir.Aksi halde virüslü yani zararlı dosyalara sahip APK uygulamaları cihazınıza zarar verebilir ve farklı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

İphone Cihazlarda Uygulama Güncelleme
“Ayarlar -> iTunes ve App Store” menüsündeki Otomatik İndirmeler başlığı altındaki “Güncellemeler” seçeneğini açıp kapatabilir ve güncellemeleri alabiliriz yada isterseniz App Store üzerinden güncellemesi gelen uygulamayı manuel olarak güncelleyebiliriz.

iphone6s-uygulama-gu%cc%88ncelleme

Uygulamaları App Store bölümüne girerek sağ alt kısımda bulunan Güncellemeler sekmesi üzerinden yapabilirsiniz.Güncellemesi gelen uygulamalar yada oyunlar karşınıza çıkacaktır ve güncellemeyi istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
hasan

teşekkürler