Super Cleaner Güncelleme Nasıl Yapılır

0
1191

Super Cleaner Güncelleme Nasıl Yapılır
Gereksiz Dosya Temizleyicisi, Hızlandırıcı ve Antivirüs özelliklerine sahip 1 Numaralı Android Aracı olan Super Cleaner Ücretsizdir ve dünya çapında 20 milyonu aşkın kullanıcının güvenini kazanmıştır. Telefonunuzu hiç olmadığı kadar hızlı hâle getirin.
Super Clean, cihaz performansınızın artmasına nasıl yardımcı olur?
✔Önbelleği temizler ve boşaltır
✔Bellek alanını optimize eder
✔Gereksiz dosyaları, APK dosyalarını ve kalıntı dosyaları tanır ve kaldırır
✔ Uygulamaları virüslere karşı korur ve yönetir
– Gereksiz Dosya Temizleyici
Belleğinizi ve depolama alaınızı işgal eden gereksiz dosyaların analiz edilmesine ve güvenle kaldırılmasına yardımcı olur. Sadece tek bir dokunuşla temizleyin, depolama alanı kazanın ve telefon hızını arttırın.
– Önbellek Dosyası Temizleyici
Android telefon veya tablet disk alanını boşaltmak için, genellikle kaldırılan uygulamaların bıraktığı kalıntı önbellek sistem dosyalarının temizlenmesine yardımcı olur.
– CPU Soğutucu
CPU kullanımını analiz edin ve CPU ısısını düşürmek için sadece bir dokunuşla aşırı ısınmaya neden olan uygulamaları durdurun.

Super Cleaner Güncelleme – Super Cleaner İndir

Android cihazlarda yüklemek istediğiniz uygulama yada oyunların uzantıları APK uzantılı dosyalardır ve zaman zaman güncellemek gerekmektedir.Bu dosyalar ile çıkan yeni güncellemeleri indirebilir ve güncelleme yapabilirsiniz.Güncelleme işlemi için ise farklı yöntemler kullanabilirsiniz.Akla ilk gelen güncelleme yöntemi ise Google Play üzerinden yapılan güncelleme işlemidir.Buradan güncelleme işlemi için size gelen güncelleme uyarılarını takip ederek ister Wifi üzerinden,istersenizde gsm operatörünüz üzerinden güncelleme yapabilirsiniz.

google_play_guncelleme

1-Apk dosyalarınızı Google Play üzerinden güncelleme
İlk olarak Google Play hesabınıza giriniz.Cihazınızda yüklü olan uygulamaları ve oyunlara bakarsanız Google Play üzerinden şu seçenekleri görebilirsiniz.
Aç-Yükle-Güncelle Eğer uygulama telefonunuzda yüklü ise ve yeni bir sürümü çıkmışsa Güncelle seçeneği aktif hale gelmiş olacaktır.Güncelleme yaptığınız zaman wifi üzerinden yada gsm operatörünüz üzerinden güncellemeye başlayacaktır..

2-Diğer bir yöntem ise APK dosyasını farklı bir kaynaktan indirerek güncelleme yapmaktır.Birçok apk indirme sitesi bulunmaktadır.Eğer siz buradan farklı bir sürümü yani üst bir sürümü indirirseniz kurduğunuz zaman güncel sürümü telefonunuza yada tabletinize yüklemiş olacaktır.


android-bilinmeyen-kaynaklar

Bu işlem için ise cihazınızın Ayarlar bölümünden Bilinmeyen Kaynaklar sekmesini açmanız gerekecektir.Ayarlar > Güvenlik ekranında Bilinmeyen Kaynaklar yolu üzerinden aktif hale getirebilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken durumların başında indirmiş olduğunuz APK dosyalarının güvenilir sitelerden indirilmiş olması gerekmektedir.Aksi halde virüslü yani zararlı dosyalara sahip APK uygulamaları cihazınıza zarar verebilir ve farklı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

İphone Cihazlarda Uygulama Güncelleme
“Ayarlar -> iTunes ve App Store” menüsündeki Otomatik İndirmeler başlığı altındaki “Güncellemeler” seçeneğini açıp kapatabilir ve güncellemeleri alabiliriz yada isterseniz App Store üzerinden güncellemesi gelen uygulamayı manuel olarak güncelleyebiliriz.

iphone6s-uygulama-gu%cc%88ncelleme

Uygulamaları App Store bölümüne girerek sağ alt kısımda bulunan Güncellemeler sekmesi üzerinden yapabilirsiniz.Güncellemesi gelen uygulamalar yada oyunlar karşınıza çıkacaktır ve güncellemeyi istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments