Huawei P10 Plus Güncelleme Nasıl Yapılır

0
1843

Huawei P10 Plus Teknik Özellikleri
Huawei P10, 4GB RAM, 64GB depolama alanı sunarken bu özellikler, Huawei P10 Plus’ta 6GB RAM’e ve 128GB depolama alanına yükseliyor. P10’un kamerası f/2,2 lense sahipken P10 Plus’ta ışığı daha iyi alan, f/1,8 lens bulunuyor. İki telefon da 2,4GHz’te çalışan sekiz çekirdekli Hisilicon Kirin 960 işlemciyi kullanıyor. Selfie’lere ve portre fotoğraflara önem veren Huawei, ön yüzde 8 megapiksellik f/1,9 lense yer veriyor. Arka kamera için sunulan zengin fotoğraf işlevleri, yüzünüzün gölgede kalan kısımlarını akıllı biçimde aydınlatabiliyor. Android 7.0 Nougat ile gelen P10 serisi, Huawei’nin yeni EMUI 5.1 yazılım katmanını kullanıyor. Android’in çekirdeğinde, bellek yönetiminde, çöplük toplama (garbage collection) ve dokunmatik tepkiselliğinde yapılan geliştirmeler, Huawei’ye göre uygulamaların yüklenme sürelerini yüzde 30’a kadar hızlandırıyor. Su geçirmezlik özelliği sunmayan cihazlar, USB C portu üzerinden şarj ediliyorlar. P10’ta 3.200mAh’lik bir pile yer verilirken P10 Plus’ta 3.750mAh kapasiteli güçlü bir pil bulunuyor.


Huawei P10 Plus Güncelleme

Not: Güncellemeleri Ayarlar -> Telefon Hakkında -> Yazılım Güncellemeleri -> ÇEVRİMİÇİ GÜNCELLEME bölümünden denetleyebilir ve güncellemeyi indirerek telefonunuza kurabilirsiniz.
Bu işleme başlamadan önce ilk olarak yapmanız gereken işlem yedekleme yapmanız olacaktır.Eğer güncelleme durumunda bir sıkıntı olursa cihaz içerisinde bulunan bilgileriniz kaybolabilir ve geri dönüşü olmayacaktır.

Diğer bir durum ise güncelleme işlemine başlamadan önce ise cihazın şarjının en az yüzde 50 olmasına dikkat ediniz ve gerekirse işlemi şarjda takılıyken yapınız

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments