Reeder P10S Güncelleme Nasıl Yapılır

0
3847

Reeder P10S Güncelleme
Reeder Vatan Bilgisayar bünyesinde ülkemizde satışa sunulan akıllı telefonlardan ve son zamanlarda iyi satış rakamları yakalan markalardan birisi. Bildiğiniz gibi Apple cihazların dışında bulunan tüm cihazlar neredeyse Android işletim sistemi kullanmaktadır. Tabi haliyle kullanıcıların beklediği ise yeni güncellemeler ve Android yeni sürümü oluyor. Reeder P10S İşletim Sistemi: Android 6.0 Marshmallow olarak karşımıza geliyor. Yeni güncelleme sürümü olarak ise Android 6.0 Marshmallow ve üstü olan 6.1 olarak güncelleme alacaktır. Eğer planlanan bir yazılım güncellemesi olursa Reedee firması android 7.0 olarak bir güncelleme yapacaktır.

Reeder P10S Özellikleri

Yekpare metal kasa ile gelen cihaz, en kalın noktasında 7 mm kalınlığa ve 147 gram ağırlığa sahip. Fiziksel home tuşunda parmak izi sensörünün yer aldığı telefonda USB Type-C bağlantı noktası yer alıyor.
5.5 inç ekranda Full HD çözünürlük sunan ve Super AMOLED panel kullanan Reeder P10S, bu ekranda 3D Touch deneyimin bizlere sunuyor.
Gücünü 2 GHz saat hızında çalışan 8 çekirdekli MediaTek Helio P10 işlemcisinden alan telefonda bu işlemcinin yanı sıra 4 GB RAM, 64 GB dahili depolama alanı ve 3000 mAh batarya bulunuyor. 16 MP arka kameranın yer aldığı telefonda 8 MP’lik de bir selfie kamerası mevcut.


Reeder P10S Güncelleme için ilk olarak gerekli olan güncelleme yani yazılım dosyalarını indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra ise indirdiğiniz yazılım dosyalarını bilgisayarınıza çıkartınız. Yazılım dosyalarını buradan indiriniz. Reeder P10S cihazlar diğer birçok akıllı telefon gibi MTK işlemci kullanmaktadır. MTK işlemcilerin yazılım güncelleme işlemleri ise bu yüzden neredeyse hepsi aynı işlem üzerinden yapılmaktadır. Bu işlem için ise yazılım yükleme aracı aynıdır ve arayüzleride aynıdır.

1- Bilgisayarınıza kurduğunuz SP Tool‘u çalıştırınız, aşağıda ki resimde bulunan yönergeyi takip ederek yazılım dosyanızı seçiniz. SP Tool üzerinden ise aşağıdaki görseldeki işlemleri yapınız.
2- işlem olarak yükleme metodunu seçmeniz gerekiyor, İşlem üzerinde bulunan herşey aynı şekilde bırakınız ve değiştirmeyiniz.
3- Son olarak Download tuşuna basarak Tool’u yüklemeye hazır hale getiriniz, bu işlemden sonra cihazınızı ses (-) tuşuna basılı tutarak bilgisayarınıza bağlamanız gerekmektedir.

4- Yükleme işlemi bitene kadar cihazınızla bilgisayar arasındaki bağlantının kopmamasına emin olunuz. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra cihazınızın açılması normalden uzun sürecektir, lütfen herhangi bir işlem yapmadan cihazınızın açılmasını bekleyiniz.
Not: Yükleme işleminde oluşacak hataların tüm sorumluluğu kullanıcıya aittir ve yazılım işleminden sonra cihazda bulunan tüm bilgiler tamamen silinecektir..

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments