Lenovo P2 Güncelleme Nasıl Yapılır

0
2371

Lenovo P2 Güncelleme
Android işletim sistemlerine sahip akıllı telefonlarda yazılımsal olarak iyileştirmeler olabilir ve firma tarafından güncellemeler yayınlanmaktadır. Bu güncellemeler cihaz üzerinde farklı özellikler ekleyebilir yada güvenlik güncellemeleri olarak yayınlanmaktadır. Bu güncellemeler Android işletim sistemi için Google tarafından sürüm yayınlanır ve firmalar kendi cihazları için yeniden düzenlemeler yaparak kullanmaya başlarlar.. Bu güncellemeleri alan cihazlardan biriside Lenovo P2 modelidir.
Lenovo P2 özellikleri
Qualcomm’un Snapdragon 625 işlemcisinden gücünü alan Lenovo P2, ülkemizde 4 GB RAM ile satışa sunuluyor.32 GB dahili depolama ve microSD kart desteğine sahip olan ürün, grafik gücünü ise Adreno 506 grafik biriminden alıyor. Full HD ekran ile beraber 2 GHz hızında çalışan Snapdragon 625 işlemci, yeterli bir deneyim sunacaktır.
13 Megapiksellik ana kamera, 5 Megapiksel çözünürlüklü ön kamera ve 5100 mAh kapasiteli batarya gibi detaylara sahip olan Lenovo P2, 24 watt hızlı şarj sunan adaptörle satışa sunulacak.


Lenovo-K5-guncelleme-android
Lenovo Vibe K5 güncelleme yapmak için telefonunuzun Ayarlar bölümünü kullanabilirsiniz.Telefon hakkında bölümü daha sonra ise sistem güncellemesi bölümüne giriş yaparak wifi üzerinden güncellemesi yapabilirsiniz. Genel olarak güncelleme işlemini Wifi bağlantısı üzerinden yapmaya çalışınız. Bunun sebebi ise güncelleme boyutu çok yüksek olabilir ve internet kotanızın bitmesine sebep olabilir.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments