İphone 4 Whatsapp Güncelleme Nasıl Yapılır

0
5034

İphone 4 Whatsapp Güncelleme
İphone 4 ve eski modellerde yeni güncelleme ile bazı cihazlarda Whatsapp uygulamasının çalışmayacağını ve daha yeni cihazlarda çalışacağınız duyurmuştu. Son olarak ise kalan cihaz İphone 4 modeli oldu ve halen bu cihaz üzerinde Whatsapp uygulaması çalışmaktadır. Genel olarak ise İphone 4 uygulamasnın çalışmama durumu yada güncelleme yapamama durumu ise eski olan bir App Store hesabından kaynaklanmaktadır. Genel güncelleme işlemi aşağıdaki gibi yapılmaktadır. Yani kullanmakta olduğunu bir App Store hesabını üzerinden güncelleme yapabilmek için aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz.
İphone Cihazlarda Uygulama Güncelleme
“Ayarlar -> iTunes ve App Store” menüsündeki Otomatik İndirmeler başlığı altındaki “Güncellemeler” seçeneğini açıp kapatabilir ve güncellemeleri alabiliriz yada isterseniz App Store üzerinden güncellemesi gelen uygulamayı manuel olarak güncelleyebiliriz.
iphone6s-uygulama-gu%cc%88ncelleme
Uygulamaları App Store bölümüne girerek sağ alt kısımda bulunan Güncellemeler sekmesi üzerinden yapabilirsiniz.Güncellemesi gelen uygulamalar yada oyunlar karşınıza çıkacaktır ve güncellemeyi istediğiniz gibi yapabilirsiniz.
İphone 4 Whatsapp Güncelleme yapamama sorunu ise farklı bir hesaptan uygulama indirilmişse ve güncelleme istiyorsa ve siz şifreyi bilmiyorsanız ilk olarak eski hesaptan çıkış yapmak zorundasınız. Yani eski hesaptan çıkış yapınız ve farklı bir hesap ID üzerinden indirme sağlayınız.
App Store’dan çıkış nasıl yapılır
Ayarlar > [adınız] > iTunes ve App Store’a dokunun. iOS 10.2 veya önceki sürümlerinde Ayarlar > iTunes ve App Store’a dokunun. Giriş Yap seçeneğini görüyorsanız Apple Kimliğinizi değiştirebilirsiniz.
Apple Kimliğinize ve ardından Çıkış Yap’a dokunun.
Daha sonra şifresini bildiğiniz yada aktif olarak kullandığınız bir app store hesabından giriş yapınız ve indirme işlemine başlayınız.


Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments