Huawei P10 Güncelleme Nasıl Yapılır

0
2301

Huawei P10 Güncelleme Teknik Özellikleri
5.1 inç boyutlu ekranda Full HD çözünürlük kullanan cihazda IPS NEO panel ve Corning Gorilla Glass 5 cam Teknolojisi yer alıyor. Gücünü 2.4 GHz frekansında çalışan Kirin 960 işlemcisinden alan Huawei P10 modelinde bu işlemcinin yanı sıra Mali-G71 GPU, 4 GB RAM ve 32 veya 64 GB dahili depolama alanı bulunuyor.Yine Leica işbirliği ile çift arka kamera kullanan telefonda, 20 MP Monochrome ve 12 MP RGB sensör kullanılıyor. Arka kamerada lazer oto focus ve çift tonlu çift LED flaş desteği de bulunuyor. Ön tarafta ise 8 MP’lik bir ön kamera ile karşı karşıyayız.
Son olarak Android 7.0 Nougat sürümü ile kutudan çıkan Huawei P10 modelinde 3200 mAh kapasiteli pil yer alıyor. Hızlı şarj ise tabii ki mevcut. Bu konumuzda Huawei P10 Güncelleme nasıl yapılır yada Huawei cihazlarda güncelleme nasıl yapılır onu görelim..


Huawei P10 Güncelleme
Not: Güncellemeleri Ayarlar -> Telefon Hakkında -> Yazılım Güncellemeleri -> ÇEVRİMİÇİ GÜNCELLEME bölümünden denetleyebilir ve güncellemeyi indirerek telefonunuza kurabilirsiniz.
Bu işleme başlamadan önce ilk olarak yapmanız gereken işlem yedekleme yapmanız olacaktır.Eğer güncelleme durumunda bir sıkıntı olursa cihaz içerisinde bulunan bilgileriniz kaybolabilir ve geri dönüşü olmayacaktır.

Diğer bir durum ise güncelleme işlemine başlamadan önce ise cihazın şarjının en az yüzde 50 olmasına dikkat ediniz ve gerekirse işlemi şarjda takılıyken yapınız

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments