Asus ZenFone 4 Güncelleme Nasıl Yapılır

0
846
Asus ZenFone 4 Güncelleme

ASUS ZenFone 4 Teknik Özellikleri:

Geçtiğimiz ayın başında Çin sertifikalandırma sitesi TENAA’da görülen ASUS X00GD kod adlı cihaz beklenen ZenFone 4 serisi akıllı telefonlardan biri olabileceği bunlardan biri. Tabii ki beklenen teknik özelliklerin de (5.2 inç 720×1280 ekran, MediaTek MT6750 işlemci, 4850 mAh batarya, 13 megapiksel arka ve 8 megapiksel ön kamera, 2GB modelinde 16GB; 3GB modelinde 32GB; 4GB modelinde 64GB depolama alanı, ön yüzde ana ekrana gömülü parmak izi okuyucu, Android 7.0 Nougat işletim sistemi) paylaşılmasını buna katabiliriz.

Asus ZenFone 4 Android 7.0 Nougat güncellemesini yükleyebilmek için ilk olarak OTa güncellemesi üzerinden geleceği için internet bağlantısı üzerinden bu işlemi yapabilirsiniz.

Telefonunuz için gerekli kurulum dosyalarını indirdikten sonra bu dosyaların depolandığı klasörü açınız ve indirdiğiniz dosyaları kopyalayınız.


zenfone_guncelleme_nasil_yapilir

Diğer adımda ise Zenfone cihazınızı USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayınız ve osya gezgini ile Zenfone telefonunuzun klasörünü açın ve bu klasörün altından “Dahili depolama birimi” klasörünü açın:

zenfone_guncelleme

Dahili depolama birimi klasörü bölümü açıldıktan sonra ise boş bir yere yapıştırınız ve Android 7.0 Nougat kurulum dosyasını telefonunuza transfer ediniz.Bu işlem biraz uzun sürebilir..

asus_zenfone_guncelleme

Cihazınızı açtıktan sonra ise yukarıdaki gibi güncelleme uyarısı karşınıza gelecektir ve siz dokunduğunuz zaman güncelleme işlemi başlayacaktır..

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments