Turkcell Hesabım Güncelleme Nasıl Yapılır

0
788
Turkcell Hesabım Güncelleme

Hatlarınızın kontrolü, Turkcell Hesabım uygulamasıyla cebinizde! Turkcell Hesabım’ın tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde hatlarınızı cebinizden yönetmek çok kolay! Üstelik artık Turkcell veya diğer operatör kullanıcısı olmanız fark etmiyor. Superonline hesabınızın takibini de Turkcell Hesabım ile yapabilirsiniz.

Hesabım uygulaması ile size ait tüm Turkcell hatlarınızın kalan kullanımlarını takip edebilir, güncel ve geçmiş fatura detaylarınızı görebilir ve fatura ödemelerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. TL yükleme yapabilir, tarife ve paketlerimize göz atarak dilediğiniz anda satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Ayarlarım alanından hat ayarlarınıza ulaşabilir, 4.5G internet hizmeti, yurt dışında kullanım, rehber işlemleri ve kullandığınız servislerle ilgili ayarları belirleyebilirsiniz.

Superonline kullanıcısı iseniz Hesap ekle özelliğini kullanarak Superonline ürünlerinize dair kullanımlarınızı takip edebilir, faturanızı görüntüleyebilir ve fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer operatör kullanıcısı olarak Superonline hesabınızı görüntülemek istiyorsanız Turkcell Hesabım uygulamasına kayıt olduktan sonra e-posta adresiniz/GSM numaranız ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapabilirsiniz.


Turkcell Hesabım Güncelleme
Android işletim sistemini kullanıyorsanız ilk yapmanız gereken işlemlerden birisi bildiğiniz gibi Google Play hesabıdır.Eğer Google Play hesabı açarsanız istediğiniz gibi uygulama ve oyun indirebilirsiniz.Google Play Store’da birçok ücretli ve ücretsiz uygulama bulunmaktadır.Zamanla bu yüklediğimiz uygulamaların yeni sürümleri ve güncellemeleri çıkmaktadır.Tabi haliyle yeni özelliklerde eklenmektedir.Bu özellikleri kullanabilmek için güncelleme yapmak gerekmektedir.
Turkcell Hesabım Güncelleme
Peki android cihazlarda güncelleme yani uygulama ve oyun güncelleme nasıl yapılır onu görelim..
Genel olarak uygulamalar otomatik olarak güncellenir yani sizin yapmanız gereken işlem izin verme işlemidir.Size gelen uyarıda uygulamaların güncellemesi için onay gerekiyor gibi bir uyarı görüyorsanız uygulama güncelleme işlemini başlatmak gerekmektedir.Tabi bu işlemide mutlaka Wifi bağlantısı ile yapmalısınız.Aksi halde internet paketiniz hızla tükenebilir.

android-uygulama-guncelleme
Otomatik güncellemeleri ayarlama
-Mobil cihazınızdaki tüm uygulamalara ilişkin otomatik güncellemeleri ayarlamak için:
-Google Play Store uygulamasını Google Play açın.
-Menü simgesi Google Play Store Menu Icon > Ayarlar’a dokunun.
-Uygulamaları otomatik güncelle’ye dokunun.
-Bir seçenek belirtin:
-Uygulamaları her zaman otomatik güncelle: Uygulamaları, kablosuz ağ veya hücresel veri kullanarak her zaman günceller.
-Uygulamaları yalnızca Kablosuz bağlantı üzerinden otomatik güncelle: Yalnızca kablosuz ağa bağlı olduğunuzda güncelleme yapar.

Turkcell Hesabım Güncelleme

Uygulamaları manuel olarak güncelleme
-Uygulamaları, mobil cihazınızdaki Google Play Store uygulamasını kullanarak tek tek veya toplu olarak güncellemek için:
-Google Play Store uygulamasını Google Play açın.
-Menü simgesi Google Play Store Menu Icon > Uygulamalarım’a dokunun.
-Güncellemesi olan uygulamalarda güncellemeler “Güncelle” etiketi görüntülenir.
-Tüm uygulamaları güncellemek için Tümünü güncelle’ye dokunun. Tek tek uygulamalar için güncellemek istediğiniz belirli uygulamayı bulun ve Güncelle’ye dokunun.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir