Duolingo Güncelleme Nasıl Yapılır

0
1034

Duolingo Güncelleme
Duolingo Android uygulaması, telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz hem ücretsiz hem de en kullanışlı dil öğrenme uygulamasıdır. Uygulama vasıtasıyla öğrenebileceğiniz diller arasında İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, İtalyanca ve İngilizce yer alıyor.Duolingo ile İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, İtalyanca ve İngilizce öğrenin!
Pratik yollardan ve kalıcı bir şekilde dil öğrenebilirsiniz. İnteraktif alıştırmaları ve hafızanıza hükmedecek soruları ile dil öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.Tamamen ücretsiz olan bu uygulamada yeni diller de eklenecektir.

Duolingo'yla Bedava İngilizce
Duolingo'yla Bedava İngilizce
Developer: Duolingo
Price: Free

Android işletim sistemini kullanıyorsanız ilk yapmanız gereken işlemlerden birisi bildiğiniz gibi Google Play hesabıdır.Eğer Google Play hesabı açarsanız istediğiniz gibi uygulama ve oyun indirebilirsiniz.Google Play Store’da birçok ücretli ve ücretsiz uygulama bulunmaktadır.Zamanla bu yüklediğimiz uygulamaların yeni sürümleri ve güncellemeleri çıkmaktadır.Tabi haliyle yeni özelliklerde eklenmektedir.Bu özellikleri kullanabilmek için güncelleme yapmak gerekmektedir.
Duolingo Güncelleme
Peki android cihazlarda güncelleme yani uygulama ve oyun güncelleme nasıl yapılır onu görelim..
Genel olarak uygulamalar otomatik olarak güncellenir yani sizin yapmanız gereken işlem izin verme işlemidir.Size gelen uyarıda uygulamaların güncellemesi için onay gerekiyor gibi bir uyarı görüyorsanız uygulama güncelleme işlemini başlatmak gerekmektedir.Tabi bu işlemide mutlaka Wifi bağlantısı ile yapmalısınız.Aksi halde internet paketiniz hızla tükenebilir.

android-uygulama-guncelleme
Otomatik güncellemeleri ayarlama
-Mobil cihazınızdaki tüm uygulamalara ilişkin otomatik güncellemeleri ayarlamak için:
-Google Play Store uygulamasını Google Play açın.
-Menü simgesi Google Play Store Menu Icon > Ayarlar’a dokunun.
-Uygulamaları otomatik güncelle’ye dokunun.
-Bir seçenek belirtin:
-Uygulamaları her zaman otomatik güncelle: Uygulamaları, kablosuz ağ veya hücresel veri kullanarak her zaman günceller.
-Uygulamaları yalnızca Kablosuz bağlantı üzerinden otomatik güncelle: Yalnızca kablosuz ağa bağlı olduğunuzda güncelleme yapar.
Duolingo Güncelleme
Uygulamaları manuel olarak güncelleme
-Uygulamaları, mobil cihazınızdaki Google Play Store uygulamasını kullanarak tek tek veya toplu olarak güncellemek için:
-Google Play Store uygulamasını Google Play açın.
-Menü simgesi Google Play Store Menu Icon > Uygulamalarım’a dokunun.
-Güncellemesi olan uygulamalarda güncellemeler “Güncelle” etiketi görüntülenir.
-Tüm uygulamaları güncellemek için Tümünü güncelle’ye dokunun. Tek tek uygulamalar için güncellemek istediğiniz belirli uygulamayı bulun ve Güncelle’ye dokunun.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir