Nokia 150 Güncelleme Nasıl Yapılır

0
186

Nokia 150 Güncelleme
Akıllı telefonların dışında Nokia firması halen tuşlu telefon olarak adlandırdığımız modellerden üretmektedir.bu modellerden biriside Nokia 150’dir.Nokia 150 şarjı uzan giden ve sağlamlık olarak kullanabileceğiniz yeni cihazlardan birisidir.Akıllı telefonlar gibi özellikleri çok gelişmiş değildir ama dediğimiz gibi şarjının uzun gitmesini istiyorsanız ve sağlam bir telefon kullanmak istiyorsanız Nokia 150 modeli tam size göre diyebiliriz.

Yeni Nokia 150 ve çift-SIM versiyonunda QVGA (320x240px) çözünürlüklü 2.4 inç ekranın yanında T9 alfanümerik klavye yer alıyor. Cihazlarda ayrıca LED flaş destekli VGA arka kamera bulunuyor. Siyah ve beyaz renk seçeneğiyle kullanıcısıyla buluşacak..

Nokia 150 ve Nokia cihazlara Güncelleme yapabilmek için bu işlemi bilgisayar üzerinden yapmanız gerekmektedir.Bu güncellemeyi için ise bilgisayarınıza Nokia Software Recovery Tool programını indirmeniz ve bağlantı için data kablosuna ihtiyacınız var…

1-Nokia Software Recovery Tool programını bilgisayarınıza indiriniz ve kurunuz.
2-Daha sonra ise Nokia Software Recovery Tool programını açınız ve data kablosu ile Nokia 150 cihazınıza bağlayınız.

3-Siz data kablosunuz telefonunuza bağladığınız zaman karşınıza güncelleme olup olmadığınız ve telefonunuzu tanıyan bir bilgilendirme çıkacaktır.
4-Burada ise güncelleme yada yazılım yükleme işleminden sonra cihazda bulunan tüm bilgilerin silineceğiniz ve yedeklenmesi gerektiğini söylemektedir.

Kutucuğa tıklayınız ve devam ediniz demelisiniz.Ardında güncelleme yani yazılım yükleme için gerekli indirmeleri yapacaktır..İndirme işlemi bittikten sonra ise Nokia 150 cihazınıza yüklenmesi gereken indirilen yazılım dosyaları yüklenmeye başlayacaktır.

Bu işlemler sonrasında ise Nokia Software Recovery Tool programı uyarıda bulunacaktır ve data kablosunu telefonunuzda çıkartabilirsiniz.Son olarak ise telefonunuz açabilirsiniz ve kullanmaya başlayabilirsiniz..

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir