Vestel Venüs V3 5580 Güncelleme Nasıl Yapılır

0
2664

Vestel Venüs V3 5580 Güncelleme

Vestel firmasının son olarak Android 6.0 (Marshmallow) işletim sistemiyle Vestel Venüs V3 5580 modelini piyasaya sürdü.Fiyat ve performans olarak iyi olan cihaz yeni kullanıcılar için hitap eden bir yapısı var diyebiliriz.Özellikle Android 6.0 (Marshmallow) işletim sistemi ile yüklü gelmesi yazılım olarak sorun çıkarmayacak ve yeni bir güncellemeyi alacaktır.

4.5G uyumlu olan Venus V3 5580 modeli birçok özelliği ile kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır. 3 GB RAM kapasitesi, 8 çekirdekli işlemcisi ve 3000 mAh bataryası gerçekten iyi ve uzun ömürlü diyebiliriz.FM Radyo özelliği ve kızılötesi teknolojisi sayesinde sunduğu uzaktan kumanda özelliği ile de mükemmel bir akıllı telefon deneyimi sunuyor. Venus V3 5580 ayrıca, sahip olduğu ön ve arka kamerasıyla kullanıcısına her an kaliteli fotoğraf çekme imkanı veriyor. 16 MP olan arka kamerasında 3 adet LED flaş bulunurken, bu kamera otomatik odaklama, yüz algılama, HDR ve panorama gibi özellikleri de bünyesinde barındırıyor.


-5.5” full HD
-4.5G şebeke uyumlu
-3 GB RAM
-8 çekirdekli işlemcisi
-3000 mAh batarya
-FM Radyo
-16 MP arka, 5 MP ön kamerası
-Yüz algılama, HDR ve panorama

İlk olarak ayarlar bölümüne giriş yapınız ve daha sonra hakkında bölümünden yazılım güncelleme bölümüne giriş yapınız.Burada yeni sürümü ara dedikten sonra indirilebilir bir yazılım varsa size söyleyecektir ve indirmeye başlayacaktır.Son olarak ise Yeniden Başlat ve Yükle dedikten sonra işlem başlayacaktır..

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments