Turbo Vpn Güncelleme Nasıl Yapılır

0
754

Turbo Vpn Güncelleme
Turbo VPN uygulaması ile giremediğiniz sitelere kolaylıkla girebilir ve ücretsiz olarak indirebilir kullanabilirsiniz.

Turbo VPN, internet trafiğinizi farklı coğrafi konumda yer alan bir sunucuya yönlendirerek bu sunucu üzerinden internete bağlanıyormuşsunuz gibi internet kullanmanızı mümkün kılıyor.

Turbo VPN halka açık WiFi ağlarını kullanırken size internet güvenliğinizi sağlama olanağı sağlıyor. Bu sayede bu tür kablosuz ağlara bağlanırken kullanıcı bilgilerinizin çalınması derdinden kurtulabiliyorsunuz.

Android cihazlarda yüklemek istediğiniz uygulama yada oyunların uzantıları APK uzantılı dosyalardır ve zaman zaman güncellemek gerekmektedir.Bu dosyalar ile çıkan yeni güncellemeleri indirebilir ve güncelleme yapabilirsiniz.Güncelleme işlemi için ise farklı yöntemler kullanabilirsiniz.Akla ilk gelen güncelleme yöntemi ise Google Play üzerinden yapılan güncelleme işlemidir.Buradan güncelleme işlemi için size gelen güncelleme uyarılarını takip ederek ister Wifi üzerinden,istersenizde gsm operatörünüz üzerinden güncelleme yapabilirsiniz.

google_play_guncelleme

1-Apk dosyalarınızı Google Play üzerinden güncelleme
İlk olarak Google Play hesabınıza giriniz.Cihazınızda yüklü olan uygulamaları ve oyunlara bakarsanız Google Play üzerinden şu seçenekleri görebilirsiniz.
Aç-Yükle-Güncelle Eğer uygulama telefonunuzda yüklü ise ve yeni bir sürümü çıkmışsa Güncelle seçeneği aktif hale gelmiş olacaktır.Güncelleme yaptığınız zaman wifi üzerinden yada gsm operatörünüz üzerinden güncellemeye başlayacaktır..

2-Diğer bir yöntem ise APK dosyasını farklı bir kaynaktan indirerek güncelleme yapmaktır.Birçok apk indirme sitesi bulunmaktadır.Eğer siz buradan farklı bir sürümü yani üst bir sürümü indirirseniz kurduğunuz zaman güncel sürümü telefonunuza yada tabletinize yüklemiş olacaktır.

android-bilinmeyen-kaynaklar

Bu işlem için ise cihazınızın Ayarlar bölümünden Bilinmeyen Kaynaklar sekmesini açmanız gerekecektir.Ayarlar > Güvenlik ekranında Bilinmeyen Kaynaklar yolu üzerinden aktif hale getirebilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken durumların başında indirmiş olduğunuz APK dosyalarının güvenilir sitelerden indirilmiş olması gerekmektedir.Aksi halde virüslü yani zararlı dosyalara sahip APK uygulamaları cihazınıza zarar verebilir ve farklı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

İphone Cihazlarda Uygulama Güncelleme
“Ayarlar -> iTunes ve App Store” menüsündeki Otomatik İndirmeler başlığı altındaki “Güncellemeler” seçeneğini açıp kapatabilir ve güncellemeleri alabiliriz yada isterseniz App Store üzerinden güncellemesi gelen uygulamayı manuel olarak güncelleyebiliriz.

iphone6s-uygulama-gu%cc%88ncelleme

Uygulamaları App Store bölümüne girerek sağ alt kısımda bulunan Güncellemeler sekmesi üzerinden yapabilirsiniz.Güncellemesi gelen uygulamalar yada oyunlar karşınıza çıkacaktır ve güncellemeyi istediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Windows Phone Cihazlar için ise güncelleme işlemi
İlk olarak menüden Ayarlar bölümüne giriş yapınız.Daha sonra uygulamalar ve Store yani Mağaza bölümüne giriniz.Buradan alt bölümde güncellemeleri kontrol et seçeneğini göreceksiniz.

windows-phone-uygulama-guncelleme

Buradan güncellemeleri kontrol edebilirsiniz yada mağaza bölümüne giriş yaparak uygulamayı arayarak güncelleme işlemine başlayabilirsiniz.Tabi firma tarafından bir güncelleme yayınlanması gerekmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir