Vodafone Smart Style 7 Güncelleme Nasıl Yapılır

0
1292

Vodafone Smart Style 7 Güncelleme
Bildiğiniz gibi gsm operatörleri kullanıcıları için artık kendi cihazlarını farklı markalara ürettirerek satışa sunuyor.Bunlardan en yenisi ise Android 6.0.1 (Marshmallow) işletim sistemine yükseltilebilen Vodafone Smart Style 7 modelidir.Vodafone Smart Style 7 kullanıcıları için gayet iyi bir cihaz ve fiyat olarak da iyi diyebiliriz.

Vodafone Smart Style 7 Özellikleri
Vodafone Smart Style 7, 5 inç büyüklüğünde 720P çözünürlüğünde IPS ekran ile geliyor. Telefonda 8 megapiksel çözünürlüğünde arka, 5 megapiksel çözünürlüğünde ön kamera yer alıyor. 8 GB dahili depolama ile gelen Smart Style 7, microSD desteği sayesinde hafıza artırım imkanı sunuyor.

İşlemci bölümünde ise 1.3 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli bir yonga seti bulunuyor.

Telefonun batarya bölümünde ise 2.540 mAh kapasitesinde pil yer alıyor. Qualcomm Quick Charge destekli bu batarya 1 günü rahat bir şekilde tamamlayabiliyor. Cat.4 bağlantısı ile gelen Smart Style 7, kutusundan Android 6.0 Marshmallow ile çıkıyor.

vodafone_smart_6_guncelleme

Not: Güncellemeleri Ayarlar -> Telefon Hakkında -> Yazılım Güncellemeleri -> ÇEVRİMİÇİ GÜNCELLEME bölümünden denetleyebilir ve güncellemeyi indirerek telefonunuza kurabilirsiniz.

Bu işleme başlamadan önce ilk olarak yapmanız gereken işlem yedekleme yapmanız olacaktır.Eğer güncelleme durumunda bir sıkıntı olursa cihaz içerisinde bulunan bilgileriniz kaybolabilir ve geri dönüşü olmayacaktır.

Diğer bir durum ise güncelleme işlemine başlamadan önce ise cihazın şarjının en az yüzde 50 olmasına dikkat ediniz ve gerekirse işlemi şarjda takılıyken yapınız.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir