Nokia Lumia 1320 Güncelleme Nasıl Yapılır

0
344

Nokia Lumia 1320 Güncelleme
Diğer mobil işletim sistemlerinde olduğu gibi yaygın olmasada belirli ülkeler tarafından halen kullanılan ve kullanılmaya devam eden cihazlardan biriside Lumia serisi cihazlar.Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Microsoft olarak satın alınmıştı.Bu satın almadan sonra cihaz isimleri değişti ve Nokia olan isimler Lumia Modelleri olarak karşımıza geldi.Belirli aralıklarda ise Lumia cihazlara güncellemeler geldi.Bu güncellemeler ile cihazımız daha stabil çalışır duruma gelebilir.Bu yazımızda ise Nokia Lumia 630 modeline yazılım yükleme nasıl yapılır yada güncelleme nasıl yapılır onu göreceğiz…

Lumia cihazlarda güncelleme yada yazılım güncelleme yapabilmek için Lumia Software Recovery Tool programını bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.Programı bilgisayarınıza indiriniz ve kurulum işlemi yapınız.

Nokia Lumia 1320 Teknik özellikler
-Üretici: Nokia
-Ekran: 720 x 1280 piksel, IPS LCD
-İşlemci: Snapdragon S4, 1,7 GHz, çift çekirekli
-Grafik işlemcisi: Adreno 305
-RAM: 1 GB
-İşletim sistemi: Windows Phone 8
-Kamera: 5 megapiksel arka / VGA ön
-Depolama: 8 GB yerleşik, 64 GB’a kadar microSD kart
-Kablosuz: Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS

1-Data kablosu ile telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayınız
2-Daha sonra ise Lumia Software Recovery Tool programı açınız ve bilgisayarın telefonu tanımasını bekleyiniz.
3-Tanıma işleminden sonra eğer yeni bir güncelleme varsa Lumia Software Recovery Tool programı size söyleyecektir ve indirmeye başlayacaktır.

4-Kısa süre sonra ise güncelleme için gerekli yazılım dosyalarınız indirilmiş olacaktır.Burada yapmanız gereken yazılım yükleme işlemi bitene kadar data kablosunu çıkartmayınız yani bağlantıyı koparmayınız.

Not : Bu işlemler sonrası cihazınızda yaşanabilecek sorunlardan dolayı mutlaka cihazınızda bulunan rehber,resim,video vb.. bilgilerinizi yedeklemelisiniz..

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir