Teamviewer Güncelleme Nasıl Yapılır

0
232

Teamviewer Güncelleme
Teamviewer internet bağlantısı sayesinde bilgisayar yada sunucu ile uzak masaüstü bağlantısı sağlayabilmek için kullanabileceğiniz en gelişmiş programlardan birisidir. Teamviewer ile bağlantı kurduğunuz bilgisayarı sanki başında oturuyormuş gibi istediğiniz gibi kullanabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Teamviewer programı ile internet bağlantısı üzerinden farklı bilgisayarlara uzaktan destek verebilir ve sorunlarınızı halledebilirsiniz.Aynı zamanda Teamviewer programı diğer bağlantı programlarına göre daha basit ve kullanışlı bir arayüze sahiptir.

Teamviewer üzerinden evinizde yada iş yerinizdeki bilgisayarınıza internet üzerinden bağlanarak kişisel dosyalarınıza ulaşabilir ve onları kullanabilirsiniz.

Teamviewer’ın Genel Özellikleri:

-Uzaktan bakım, toplantılar, sunumlar, uzak bilgisayar ve sunuculara erişim, destek, yönetim, satış, ekip çalışması, ev ofis ve eğitim ihtiyaçalarını gerçek zamanlı karşılama gibi tüm farklı senaryolar için tek bir çözüm.
-Çapraz platform bağlantıları desteği sayesinde Windows, Mac, Linux, iPhone/iPad ve Android işletim sistemlerinin tümünde kullanılabilir.
-Güvenlik duvarları ve proxy ayarları olsa bile bunlara takılmadan ve ek bir konfigürasyona gerek olmadan çalışır.

Teamviewer Güncelleme
Teamviewer programını güncellemek istiyorsanız bu işlemi ister programın içerisinde bulunan güncelleme fonksiyonu ile yapabilir.İstersenizde programın yeni sürümünü indirerek güncelleme işlemini yapabilirsiniz.

Yukarıdaki bölümde Install New Versions yazan bölmüde ise yeni bir versiyon çıktığı zaman yükleme işlemi gerçekleşsin mi şeklinde size yardımcı olmaktadır.Eğer bu durumdan kurtulmak istiyorsanız ve programı kendiniz güncellemek istiyorsanız.Check For New Version bölümdeki seçeneği Never yaparsanız işlem kontrolü yapmayacak ve Güncelleme için kontrol etmeyecektir.Her açılışta güncelleme işleminin yapılmasını istiyorsanız değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir